facebook

Naturalna woda Narzan!

Tradycja, zdrowie i styl życia

Niewątpliwą wartością naturalnych wód źródlanych jest to, że pochodzą z podziemnych warstw wodonośnych, Dobra izolacja od czynników zewnętrznych sprawia że zachowują pierwotną czystość, są pozbawione zanieczyszczeń chemicznych

Woda Narzan

DZIAŁANIA LECZNICZE
Leczniczo−stołowa, siarczanowo−wodorowęglanowa, magnezowo−potasowa, naturalnie mineralizowana i gazowana woda pitna.

Zalecana w profilaktyce i leczeniu:
 • przewlekłych nieżytów żołądka
 • z normalną czynnością i nadczynnością
 • w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy
 • przewlekłym wirusowym zapaleniu wątroby
 • zapaleniu trzustki, dróg moczowych, zaburzeniach przemian materii

Przez cały rok woda z topniejącego śniegu, górskich rzek i padającego deszczu, przez szczeliny i pęknięcia w skałach przesącza się w głąb ziemi. W ciągu 6 lat przyszły Narzan pokonuje drogę od lodowca do źródła. Stopniowo nabywa cudownych właściwości, za które go tak cenimy. Przesączając się przez róznorodne skalne formacje woda wzbogaca się wszystkimi niezbędnymi dla zdrowia minerałami i solami. W wyniku odbywających się na dużej głębokości procesów wulkanicznych, woda mineralna Narzan staje się naturalnie gazowana - jest to jedna z najcenniejszych jej właściwości. Nasycona minerałami i dwutlenkiem węgla gromadzi się w podziemnych jeziorach i pojawia na powierzchni jako żródła o zadziwiającej leczniczej mocy. Tak rodzi się sławny Narzan.

Potężna energia wody mineralnej "NARZAN" aktywnie i dobroczynnie działa na organizm:

 • pobudza wszystkie procesy życiowe,
 • daje siłę i energię, polepsza samopoczucie i zwiększa aktywność
 • wydłuża lata pełnowartościowego czynnego życia
 • Prawidłowa struktura i aktywny zbilansowany skład wody "NARZAN" sprzyja:
  • regeneracji sił i równowagi wodno-mineralnej komórek po intensywnych ćwiczeniach fizycznych
  • regeneracji braków wody i życiowo ważnych substancji w komórkach organizmu, odwodnionych w procesie palenia papierosów
  • usunięciu syndromu kaca alkoholowego i polepszeniu samopoczucia w przypadku zatrucia alkoholem (tzw. syndrom dnia następnego)

Dzięki swej wysokiej ruchliwości i płynności woda mineralna "NARZAN" łatwo przenika do płynów wewnątrzkomórkowych i międzykomórkowych znajdujących się we wszystkich narządach wewnętrznych człowieka i jest łatwo przyswajalna przez organizm.


Butelka 0,33l
opakowanie po 47 szt.

Butelka 0,5l
opakowanie po 35 szt.

Butelka 1l
opakowanie po 28 szt.


Zawartość

Kationy mg/dm3
sodowy Na+167,00
potasowy K+9,40
wapniowy Ca+329,00
magnezowy Mg+97,00
Aniony mg/dm3
fluroki F0,34
chlorki Cl130,00
wodorowęglany HCO31245,00
siarczany SO4376,50
Newsletter
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA NOWOŚCI
Zdaniem innych
MÓWIĄ O NAS

„Optymalna podaż składników mineralnych wraz z dietą jest niezbędnym elementem prawidłowego żywienia, które odgrywa istotną rolę w zachowaniu zdrowia. Woda mineralna może stanowić istotne źródło niektórych pierwiastków, jeśli ich stężenie w niej jest odpowiednio wysokie i jest ona wypijana w odpowiednich ilościach.”

Zakład Dietetyki i Żywienia Szpitalnego z Kliniką Chorób Metabolicznych i Gastroenterologii Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie

Kierownik Zakładu: prof. dr hab. n. med. Mirosław Jarosz

 

Zdrowie i życie każdego człowieka w dużej mierze zależy od rodzaju i jakości wody, jaką na co dzień pije

prof. Julian Aleksandrowicz

W dni upalne powinniśmy pić co najmniej 2 litry płynów w tym najwięcej wody mineralnej z odpowiednią ilością składników mineralnych. Picie zwykłej wody rozrzedza elektrolity w komórkach i mięśniach naszego organizmu, co zaburza jego funkcjonowanie, osłabia go i pogarsza nasze samopoczucie.

Zdrowie, uroda, rodzina

naturalna woda mineralna to: - woda podziemna wydobywana jednym lub kilkoma otworami naturalnymi lub wierconymi, różniąca się od wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi pierwotną czystością pod względem chemicznym i mikrobiologicznym oraz charakterystycznym stabilnym składem mineralnym, a w określonych przypadkach także właściwościami mającymi znaczenie fizjologiczne, powodującymi korzystne oddziaływanie na zdrowie ludzi.

mgr Tadeusz Wojtaszek z Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza.

Jestem kobietą aktywną. Mój dzień to napięty terminarz, mnóstwo zadań, stress. Odkąd piję wodę minaralną Narzan pozbyłam się wiekszości doleglwości związanych z trawienie, poceniem się, brakiem koncentracji i wilczymi napadami głodu.

Barbara Trzosek , właścicielka agencji reklamowej

Trenuję thriatlon. To dyscyplina sportowa wymagająca żelaznego zdrowia i kondycji. Woda mineralna NARZAN to moja woda. Wiem, że mam zapewnioną optymalną dawkę składników mineralnych. Skupiam się na treningu.

Kuba Bielecki , WTT Warszawa, www.fb.com/Trikuba

Galeria
NAJNOWSZE FOTOREPORTAŻE
Mapa Strony
SZYBKO DO CELU NA STRONIE
Infolinia
SZYBKI KONTAKT Z BIUREM
Biuro handlowe
ul. Ułanów 7
05-230 Kobyłka
+48 22 786 84 16
email: kontakt@nurman.pl
Koszyk