facebook

Memoriał Królaka – Galeria NARZAN

T o było prawdziwe, kolarskie święto w Wołominie. Oczywiście z udziałem NARZANA. Moc Kaukazu - naturalna  woda mineralna NARZAN dodawała sił wszystkim uczestnikom imprezy, zarówno sportowcom jak i uczestnikom pikniku. Kolorowe, kolarskie miasteczko Poland Bike znajdowało się w sercu miasta, na Placu 3 Maja. Na rundzie wytyczonej ulicami centrum Wołomina swoje wyścigi mieli również uczniowie i uczennice szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, amatorzy i sympatycy kolarstwa, służby mundurowe, kolarze masters, a nawet przedszkolaki.

Efektowna dekoracja na scenie. Wszyscy, którzy znaleźli się na podium w poszczególnych wyścigach otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Specjalne trofeum, replika słynnej pompki Stanisława Królaka, wykonana przez Wojciecha Rygało z Wołomina, trafiła do rąk Dariusza Baranowskiego.
Memoriałowe ściganie poprzedził Rodzinny Piknik Rowerowy. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach razem z burmistrzem Ryszardem Madziarem i Grzegorzem Wajsem przed południem wyruszyli spod Urzędu Miejskiego w Wołominie, udali się do Ossowa i z powrotem. Oczywiście na rowerach. Wołomin znów zdał kolarski egzamin na szóstkę.
Więcej: http://www.memorialkrolaka.pl/

 

 

 

 

 

Memoriał Królaka to było wielkie kolarskie święto w Wołominie. NARZAN obecny od startu do mety wspierał zawodników mocą z gór Kaukazu.

 

 

 

 

 

 

Trasa wyścigu była bezpieczna dzięki NARZANOWI. Pomału schodzili się kibice. Za chwilę przejedzie tędy peleton.

 

 

 

 

 

 

Emocje, emocje, autografy....

 

 

 

 

 

 

Dzięki wodzie NARZAN zwodnicy dojechali w doskonałej formie

Mapa Strony
SZYBKO DO CELU NA STRONIE
Infolinia
SZYBKI KONTAKT Z BIUREM
Biuro handlowe
ul. Ułanów 7
05-230 Kobyłka
+48 22 786 84 16
email: kontakt@nurman.pl
Koszyk